Най - сетне - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Най - сетне
Най - сетне
sandu62 Дата: Петък, 01-08-2014, 5:56 AM |Съобщение 1
От скоро
Група: Потребител
Постове: 3
Статус: Извън линия
Здравейте! Луд съм от щастие, че НАЙ - СЕТНЕ влязох, регистрирах и с помощта на една алкохоличка, след куп обяснения и нерви от моя страна стигнах до това "нова тема", кликнах и вече пиша тук. Кеф, извънземен кеф! smile Хубав, радостен и трезвен ден на всички! Прегръщам ви и целувки от мен.

Сега, да видим къде трябва да кликна, за да публикувам. Ха, да видим сега, дали ще има ново образуване на нерви? Ха - ха - ха!

Ами, то май на инглийски гу пиши туй дет тряа да кликна върху негу. Въъъй майко. Дано, дай туй правилнуту прузорчи. Във втори клас, в Сунгурларе, в една диктовка, така бях написал - прузорцити, а не прозорците.
 
July Дата: Петък, 01-08-2014, 9:50 AM |Съобщение 2
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
Привет и тук :))
Има го неудобството с английския . На този етап форума не може да бъде изцяло преведен на български така, както целия сайт е преведен.
Най- просто и директно казано - за толкова парички толкова дават.
Системата на която е хостван сайта е минимално заплатена и това е причина да не позволи превода на някой думи от техническата част на форума.
Надявам се за в бъдеще да работим в тази посока  като финансова отговорност и като действие за да не остане и една английкса дума wink
 
elica Дата: Петък, 01-08-2014, 6:29 PM |Съобщение 3
С опит
Група: Модератор
Постове: 184
Статус: Извън линия
Ти си луд от щастие, а аз - по принцип! Хаха. Виждам, че си нацелил прозорчето. 
Сега сериозно - много, ама много се радвам, че си тук с нас!
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Най - сетне
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz