Shundi пита - Page 29 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Shundi пита
Shundi пита
shundi Дата: Понеделник, 12-03-2018, 9:02 AM |Съобщение 421
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
Как сте, няма ви никакви?
 
July Дата: Понеделник, 12-03-2018, 8:45 PM |Съобщение 422
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
Привет, shundi.
Тук съм.  Ти как си?
 
shundi Дата: Вторник, 13-03-2018, 7:43 AM |Съобщение 423
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
ДОбре съм, държа се, спортувам сериозно връщам си старата форма, отвреме навреме ми се допива , но игнорирам гадната мисъл.
 
July Дата: Вторник, 13-03-2018, 9:16 AM |Съобщение 424
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
Блгодаря за споделеното. 
От колко време си трезвен? Ние сме алкохолици. такива мисли за алкохол се появяват по някое време. При мен като се появят не ги игнорирам. Споделям с някого. Това освен, че ме освобождава от тях, може да помогне и на някой друг алкохолик.
 
shundi Дата: Вторник, 13-03-2018, 10:16 AM |Съобщение 425
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
ОТ една седмица, правя грешката да пия 1-2 бири понякога и за това говоря от последното пиене, седмица....не знам защо се провалям, не бях прекалил, но ме е страх всеки пъут като с епроваля , че ще се върна назад със запоите, за сега не се е случвало, от есента не съм правил простотии, но е доста трудно...като ти се допие.
 
magisd Дата: Вторник, 13-03-2018, 3:15 PM |Съобщение 426
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Шунди какви ги вършиш човече

Съобщението поправено от magisd - Вторник, 13-03-2018, 3:16 PM
 
shundi Дата: Вторник, 13-03-2018, 3:48 PM |Съобщение 427
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
ПРавя глупости....
 
magisd Дата: Вторник, 13-03-2018, 7:43 PM |Съобщение 428
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Днес се опитах да пиша,но сайта ми публикува само едното изречение.Страно опитах и да го поправя мнението ,но пак греда просто оства само Първото изречение и това си е,опитах и с ново мнение и не.Сега ще провам пак..Шунди,че са глупости ясно.Но положението си е сериозно.Проблема не е в това,че си се провалил,а че не се лекуваш.

Съобщението поправено от magisd - Вторник, 13-03-2018, 7:47 PM
 
shundi Дата: Сряда, 14-03-2018, 7:45 AM |Съобщение 429
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
magisd, Явно наистина не се лекувам...
 
magisd Дата: Сряда, 14-03-2018, 6:13 PM |Съобщение 430
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Не се лекуваш и дълбоко в себе си го знаеш.Воля не миже да се влага за цял живот,за перйод от време да,но не за цял живот.Аз когато опитвах и се провалях,като теб ставаше следното.Пиех бира,две,спирах и не ми се пиеше повече.Не ми се пиеше дори ден,два ,три ,седмица.Казвах си,ха виж ме се напих ще пия и днес една,две пиех ги,и пак успявах да не пия повече и то с лекота и след две,макс три седмици окрилена от фалшивата илюзия,че аз мога да се контролирам и вече всичко е ок.И хоп ако щеш вярвай даже не разбираш как си казваше пия едно,и се събуждаш изпил всичко.Толкова неусетно,бързо и без да разбирах кога и как пиенето на едно е станало запй.И така беше при мен.Виждам те и теб,знаеш,че имаш проблем,че не трябва да пиеш,но дълбоко в себе си не вярваш,че си баш,като нас.Мислиш,че ти си различен,живееш с надежда ,че някак по леко ще ти е излекуването.Че ти ще откриеш свой си начин,без книги,без промяна в мисленето,без АА,без споделяне.Всички сме минали по този път,но определено топлата вода е вече измислрна и ние не сме спецялни,и който не върви по отъпкания път,в повечето случай не намира лечение и изход.
 
elica Дата: Четвъртък, 15-03-2018, 7:56 AM |Съобщение 431
С опит
Група: Модератор
Постове: 184
Статус: Извън линия
Привет и от мен!


Quote
но е доста трудно...като ти се допие.


shundi, написал си това малко по-нагоре. Точно е. И при мен беше така. Затова, както казва July е по-добре да го споделя веднага, да се обадя на някой друг алкохолик. Това не е просто хрумване. А това показва нашия опит, т.е. когато правим това - да поговорим с някой като нас, желанието за пиене изчезва. Ако искаш - опитай. Не си казвай - "с какво толкова ще ми помогне това", а просто допусни, че може и да ти помогне и го направи. Така би могъл и сам да се убедиш, че това действа. smile
Можеш да помолиш на лични съобщения за телефонните номера на хората, които пишат тук. Мисля, че никой няма да ти откаже помощ.

Спокоен ден на всички!
 
shundi Дата: Сряда, 21-03-2018, 11:56 AM |Съобщение 432
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
КАк сте приятели, в това променливо време?
 
magisd Дата: Петък, 23-03-2018, 8:22 AM |Съобщение 433
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Пфф аз не съм добре.Това време ме съсипва просто ужасно е.Но това е положението.Ти как си Шунди,какви ги вършиш?
 
shundi Дата: Петък, 23-03-2018, 8:50 AM |Съобщение 434
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
Ми и аз не съм много добре, да се оправя времето, макар, че ще е зор с бирата, че пекне ли слънцето...
 
magisd Дата: Петък, 23-03-2018, 11:35 AM |Съобщение 435
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Още ли пииваш по бира,две?
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Shundi пита
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz