Molq,daite mi savet... - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Molq,daite mi savet... (Iskam da spra da piq)
Molq,daite mi savet...
Nightmare Дата: Сряда, 25-06-2014, 3:11 PM |Съобщение 1
Група: Гост





Zdraveite,shte zapo4na moqta istoriq ot pyrvata mi glytka alkohol na 15 godini beshe moderno da se pie predi decka diskoteka i taka edin den i az se reshih da opitam.Ne mi beshe nito priqtno nito poznato chuvstvoto da si leko opiaqnen...sled tova sam imal periodi koito vs ve4er se sabirame da pieme i ponqkoga ot obqd.Da kajem 4e tova sa bili tineidjarskite godini.Da ama ne sled kato stanah na 18 i zapo4nah da rabotq zapo4nah i vs ve4er da si piivam po 2-3 za da se "otpusna" malko.Vinagi kogato sedna da piq 1 ili 2 piq dokato ne se napieme kato jivotni,prosto nemoga i nemoga da spra.Siguren sam 4e ne sam edinstven i e normalno v studentskite godini da se napivash i da gledash malko prez prosoto no ne tam e problema.Problema e 4e pieneto mi pre4i na rabotata,na li4niq jivot,socialni kontakti i mi sma4kva samo4uvtsvieto,no tova ne e nai-loshto.Oshte ot teen godinite igraehme poker ili svarka,a ponqkoga hodehme na cazino,bez da podoziram 4e tova za napred shte me sysipe...imashe periodi v koito prekarvah po 12 chasa v skapanoto kazino i rezultatite sa nalice vze mi ne samo parite a i zdraveto,doverieto na blizkite mi i malkoto ostanali mi priqteli.Razbiram,4e nqma kak da se jivee ot hazard,no vinagi kogato resha da piq dori samo edno malko,se napivam v kraina smetka i rezultata e - vs pari v kazinoto,ponqkoga pari za koito sym rabotil s meseci...ot moje bi edna godina nasam reshih da spra alkohola i go spirah na intervali ne piq 3 meseca i se 4uvstvam super vs mi varvi v polojitelna posoka i kogato nqkoq ve4er resha da piq saamo 1 bira s priqteli stavat 2-3-4-5-6-6-7 i na dr den mi idva da si teglq vajeto...i vinagi edin i sashti film ne piq ne piq i reshavam 4e moga da piq saamo 1 malko uiski i kvo stava sledvat oshte 5-6-7
 
elica Дата: Сряда, 02-07-2014, 9:19 AM |Съобщение 2
С опит
Група: Модератор
Постове: 184
Статус: Извън линия
Здравей! smile
 И аз бях така. Не пия, не пия и си казвам "нищо няма да ми стане от едно малко". И след малкото...довършвах бутилката. Пиша в минало време, защото това е в миналото ми. Казваш, че искаш да спреш да пиеш. И аз исках, повече от всичко друго. Щото беше ад живота ми вече. Какво ми помогна? Спрях да пия и успоредно с това започнах да ходя на сбирки на Анонимни алкохолици. И към момента продължавам да съм в АА. Харесва ми. Предложи ми се програма (12-те стъпки на АА), която прилагам в ежедневието си. С помощта на която, мога да живея без алкохол. Правя я и днес. И съм трезва. И щастлива.
Това ми помогна. Това предлагам и на теб.
Ако искаш се регистрирай. Почети тук, в сайта има много информация. Включително и за това къде се провеждат сбирки на АА.
Ако имаш въпроси ги задавай смело!
Стискам ти палци.
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Molq,daite mi savet... (Iskam da spra da piq)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz