Въпрос за АА членство - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Въпрос за АА членство
Въпрос за АА членство
sandman Дата: Четвъртък, 17-07-2014, 5:35 PM |Съобщение 1
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
Здравейте на всички! Отскоро реших да се присъединя към сбирките на АА, но все още не съм посетил някоя от тях, тъй като не ми остана време. Все повече имам интерес какво представляват реално сбирките и чета от известно време форума, но точно (или приблизително) описание или разказ не мога да открия... всъщност повече съм съсредоточен върху 12-те стъпки.. мисля, че напълно се откривам в написаното там. Няма да спамя темата със разказ за миналото си и осъзнатия отскоро проблем, че съм болен от алкохолизъм, затова може ли някой посещаващ сбирки с две-три изречения да опише какво се случва на тях? Дали са само дискусии или програмите включват известно лечение с медикаменти например? Интересувам се, защото съм в напреднала фаза на болестта и започвам да се питам дали имам необходимост от някаква форма на медицинско лечение...  Благодаря предварително!
 
July Дата: Четвъртък, 17-07-2014, 8:51 PM |Съобщение 2
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
Здравей sandman,

В АА не се предлага медицинско или психиатрично лечение.
На сбирки споделяме своя опит, сила и надежда за това как се възстановяваме от алкохолизма.
Как живеем трезви с помоща на 12- те стъпки на програмата ни.
Помествам по-долу връзка към брошурката :
Запознайте се с АА
Мисля, че тя ще отговори на основните ти въпроси, но по - добрите отговори ще намериш лично на най- близката до тебе сбирка.:)
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Въпрос за АА членство
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz