здравейте - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » здравейте (имам проблем относно прекомерната консумация на алкохол)
здравейте
wepper Дата: Вторник, 19-01-2016, 3:38 PM |Съобщение 1
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
по принцип пия доста през деня започвам с 10 тина бири и завършвам с водка най често .От едно известо време си лягам с галон бира до леглото и забелязах че на сутринта почти винаги е празен .Възможно ли е да пия сън .Изкам да спра да пия поне на сън. Сутрин ми минават мисли да спра алкохола но след първата бира се изпаряват.
 
elica Дата: Сряда, 20-01-2016, 9:58 AM |Съобщение 2
С опит
Група: Модератор
Постове: 184
Статус: Извън линия
Здравей wepper!

Доколкото разбрах ти не смяташ, че имаш проблем с алкохола като цяло, а само с пиенето "насън".
И искаш да проконтролираш именно това.
Аз също пиех през нощта. Когато действието на изпития през деня и вечерта алкохол отминаваше и идваше абстиненцията.
Аз не можех да контролирам употребата. Едното влачеше след себе си още, цялата бутилка.
Спрях алкохола, когато се "пробудих" за състоянието си, т.е. признах си, че имам огромен проблем, който не мога да реша сама. И се чувствах, меко казано, ужасно и безнадеждно. И пожелах с цялото си сърце да спра и живота ми да се промени.

Така че май не мога да ти бъда полезна, ако не искаш да спираш пиенето.
Но ако след време нещата се влошат и ти дойде друг акъл - пиши тук.

Поздрави!
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » здравейте (имам проблем относно прекомерната консумация на алкохол)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz