Ваксина за справяне с алкохола ?!?! - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Ваксина за справяне с алкохола ?!?!
Ваксина за справяне с алкохола ?!?!
stoqn_ivanov123456 Дата: Четвъртък, 10-03-2016, 12:08 PM |Съобщение 1
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
Здравейте,

Свързахаме познати с една жена, която ми предложи след изчистване на организма и спиране на алкохола за около седмица да ми бие ваксина, която подтиска даден ензим и организма не може да обработва алкохол ... до тук добре, но ми стана много интересно, че няма нищо в интернет за такова лечение...

Проверих обстойно и видях, че някаква ваксина е била разработена в Чили през 2013, която е подобна, но жената твърди, че тази ваксина, която тя ползва е внос от Анлгия и българското й име било Естрела.... (работела с нея цели 10 години вече) Никъде няма информация отново за това.

Питам ви вас дали сте чували нещо подобно ? Да се подлагам ли на това при положение, че няма информация достатъчно и изобщо дали това не е поредния случай на измама ... моля пишете само запознати със случая. Важно е да разбера дали има такава ваксина, както тя твърди от цели 10-тина години работела с нея ...

Поздрави.
 
July Дата: Петък, 11-03-2016, 10:18 PM |Съобщение 2
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
Тази брошура може би ще ти помогне, макар да не за конкретната ваксина: 
http://www.aa-bg.info/publ....-1-0-18.
В нея членове на АА споделят собствения си опит за лекарствата.

П.П. Лично на мен не ми е известно съществуването на ваксина за алкохолизъм.
Моята " ваксина" са сбирките и програмата на АА. Защо не пробваш и ти?
 
nordvind73 Дата: Сряда, 25-04-2018, 0:18 AM |Съобщение 3
От скоро
Група: Потребител
Постове: 4
Статус: Извън линия
Не се занимавай с лекари, хапчета, инжекции и ваксини.Може да умреш така, ако си поставиш. Истинското лекарство е АА сбирките! И общността.
Познавам алкохолик от града ми в България, който една година не пи-имаше инекция поставена в гърба.
Пиеше обаче по 15 кафета на ден и литри д безслкохолни и кока кола. Тресеше се от нерви. Пушеше по 2 кутии цигари на ден. Като изтече действието на инжекцията и го отпразнува със двуседмичен запой и почерпи целия град. Даже и вересии навъртя.
Та мисълта ми е че няма лек за алкохолизма. Стопира се алкохолизма с АА програмата. Никога няма ваксината да те излекува. Просто ще ти вземат парите.
Пълно е с шарлатани навсякъде.
Аз съм от много години в чужбина. И тук посещавам АА, в Норвегия.
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Ваксина за справяне с алкохола ?!?!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz