Трезвен живот-мечта или реалност? - Page 2 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Трезвен живот-мечта или реалност?
Трезвен живот-мечта или реалност?
shundi Дата: Сряда, 29-11-2017, 3:38 PM |Съобщение 16
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
Ето днес не ми се пие изобщо, но вчера какъв ад беше нямам думи
 
tanyaivanova1984 Дата: Четвъртък, 30-11-2017, 12:14 PM |Съобщение 17
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Здравейте на всички.
Всичко е наред при мен.Не съм пила.Не знам дори,колко дни станаха.Този път определено ми се получава.Чувствам се страхотно,все повече енергия имам.Запачнах да готвя..:)..заела съм се да се уча да правя хляб с квас и там са ми мислите в момента.Старая се да не ми е скучна и да си запълвам времето с полезни и приятни неща,за да не ми се припие.Посредния път се заклех пред дъщеря ми,че няма да пия и ще направя всичко възможно,за да не я предам.
Прекрасни трезви дни на всички.Бъдете здрави.Пак ще пиша..:)
 
magisd Дата: Четвъртък, 30-11-2017, 12:54 PM |Съобщение 18
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Браво за трезвите дни Танче.Продължавай все така.И пиши и тук.Успех.
 
tanyaivanova1984 Дата: Петък, 15-12-2017, 10:14 AM |Съобщение 19
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Да се върна отново в моята си темичка.Не съм пила,вече 7-ми ден тече.Ще се постарая да се включа ,когато има онлайн сбирка и ще споделям впечатления.
Трезвен и и щастливи дни на всички.
 
elica Дата: Събота, 16-12-2017, 12:34 PM |Съобщение 20
С опит
Група: Модератор
Постове: 184
Статус: Извън линия
Браво, Таня! Мисля, че идеята да се включиш на сбирка онлайн е много добра. Поздравления за решението. Ще се радвам да чуя впечатленията ти и как си се чувствала там.
Трезви и спокойни 24 часа за всички!
 
nade11 Дата: Понеделник, 06-08-2018, 8:35 PM |Съобщение 21
С опит
Група: Потребител
Постове: 66
Статус: Извън линия
Здравейте,
ако не е нахално ще ползвам тази тема да се похваля,че не съм пила и днес.
Посетих сбирка на АА онлайн днес.
Иначе през целият ден нямах никаква енергия и желание за нищо,за разлика от предните няколко дни.Не зная дали е от липсата на алкохол,депресия или от това,че мъжът ми се прибра снощи и вместо да изкараме добре си намерихме куп неща ,за които да се чувстваме зле.Направих му забележка,че си държи чашата с ледена бира под носа ми и му обясних,че точно сега не ми харесва да си пие вкъщи.
Може и затова да се чувствах така днес.Сигурно е от вина,че не постъпвам правилно.
Аз съм решила ,че имам проблем,а не той...
Лекинка и трезва вечер от мен!
 
tanyaivanova061984 Дата: Четвъртък, 09-08-2018, 7:56 AM |Съобщение 22
С опит
Група: Потребител
Постове: 56
Статус: Извън линия
Наде, това е моята тема, която преди време създадох и мисля да я възобновя. Измина време, през което ту спирах, ту отново почвах да пия. Не бях убедена, че наистина имам проблем. Писах, че съм наясно и сигурна, но вътрешно не съм била убедена. Е, вече си научих урока. Болна съм и това е истината! Колкото и да не исках да си го призная до сега. Нека си дадем шанс да живеем и заедно да извървим този път, който хич не е лесен. Аз се записвам и нека днес да е моят първи ден без да пия. Ще се включвам често, защото имам нужда да споделям с някой като мен. Успех ти желая!
 
nade11 Дата: Събота, 18-08-2018, 7:21 PM |Съобщение 23
С опит
Група: Потребител
Постове: 66
Статус: Извън линия
Здравей Танче,
как си!Как вървят нещата при теб?
Аз влизам на сбирки през Skype,слушам.В неделя бях на сбирка на живо и утре,ако е Божия воля ще отида повторно.
Имам и трудни дни,изпълнени с изкушения,но до вчера не ми се беше допивало.Гнева,тревогата и страха са опасни,но ако успея да се помоля, нещата преминават по по-лесен и добър за мен начин.
Благодаря на Бог!Благодарна съм на всички приятели,които срещам през последните дни - тук и в групите на АА.Помощта ви е нещо,което не мога да опиша,но го чувствам със сърцето и душата си.
Лека и трезва вечер!


Съобщението поправено от nade11 - Събота, 18-08-2018, 7:22 PM
 
July Дата: Четвъртък, 30-08-2018, 12:51 PM |Съобщение 24
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
nade11
радвам се, че си ни открила и ходиш на сбирки!
 
nade11 Дата: Неделя, 02-09-2018, 10:46 AM |Съобщение 25
С опит
Група: Потребител
Постове: 66
Статус: Извън линия
Здравей July,
Благодарна съм на Бог, че ви открих, че ми помагате в трудното ми начало по пътя на трезвеността.
Благодарна съм, че намерих сили, благодарение на Висшата ми сила и на споделеният ви опит, че се престраших да посещавам сбирки, че започнах да работя по Програмата на АА.Срещнах и продължавам да срещам прекрасни хора.Намерих си спонсор - добър човек и душа, която ми дава подкрепа, сили, опит и надежда.
Всеки изминал ден е изпълнен с нов и въодушевляващ смисъл, който прави света около мен по-добър и приемлив.
Благодаря!

Днес става месец от моето начало по пътя на възстановяването.

Усмихнат, светъл и трезвен ден на всички ни!  heart
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Трезвен живот-мечта или реалност?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz