Сбирка Хасковска област - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Сбирка Хасковска област
Сбирка Хасковска област
psyxoo Дата: Сряда, 08-01-2020, 6:08 PM |Съобщение 1
С опит
Група: Потребител
Постове: 22
Статус: Извън линия
Здравейте , намерих стари теми но незнам дали още са актуални данните и телефоните за събирания във Хасковска област ?
Също как се намира спонсор или дали има някакъв вид спешни телефони когато човек се опитва да спре пиенето да поговори със някой ?
Поздрави !
 
hope Дата: Петък, 10-01-2020, 8:47 AM |Съобщение 2
С опит
Група: Потребител
Постове: 1647
Статус: Извън линия
Привет,

Мисля, че информацията относно сбирките е актуална. Но за това ще ти кажат най-точно модераторите или администраторите.
Относно телефоните - по-горе има тема "Ако искаш да поговориш с мен сега" - в нея има посочен телефонен номер. Би могъл да ползваш и телефоните на отделните групи АА - те са посочени в темата за сбирки на АА.

А за намирането на спонсор, бих могла да ти напиша как се случи с мен - в един друг форум, преди години, с мен се свърза чрез лични съобщения възстановяващ се алкохолик. Запонахме да разговаряме по скайп, да си пишем, и когато му споделих, че искам да работя по 12-те стъпки, той самият предложи да ми бъде спонсор. Просто късметът беше на моя страна smile
А иначе, на сбирки, или в разговорите с други възстановяващи се, и с опит по Стъпките, обикновено се насочваме към човека, който ни допада, харесва и на когото чувстваме, че можем да се доверим. Можем сами да го помолим да ни спонсорира. Ако откаже, не е беда, той самият може да ни насочи към друг. А и на сбирки има хора, които сами казват, че биха могли да бъдат спонсори. Възможно е и други-като нас, да ни насочат към някого.
Надявам се, че и друг ще вземе отношение. А ти би могъл да прочетеш главата "Намерете си спонсор" от книгата "Живот в трезвеност", в началните глави на книгата е. Можеш да си я изтеглиш оттук:

http://www.aa-bg.info/load....2-1-0-2

Успех ти пожелавам! И пиши!
 
July Дата: Петък, 10-01-2020, 9:25 AM |Съобщение 3
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
Здравей, в лично съобщение ти оставям телефона на човек от Хасково.
Сигурна съм, че след този разговор много твои въпроси ще намерят отговор smile
 
cosanostra1258 Дата: Събота, 25-11-2023, 5:37 PM |Съобщение 4
От скоро
Група: Потребител
Постове: 4
Статус: Извън линия
бургас кога
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Сбирка Хасковска област
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz