,,По пътя”отново - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » ,,По пътя”отново
,,По пътя”отново
niketo9 Дата: Събота, 18-09-2021, 7:07 AM |Съобщение 1
От скоро
Група: Потребител
Постове: 5
Статус: Извън линия
Здравейте!Аз пак се връщам във форум на АА след повече от 10 години,но трябва да споделя за кошмара в който се вкарах.Правописни грешки ще има ,защото мозъка ми е разпилян в хиляда посоки.Ето какво се случи с мен,спрях да пия преди повече от ддесет години и изкарах трезвен около осем.Защо започнах,как и кога не знам,но всичко беше под контрол първите 5-6месеца.Направиха ми много тежка операция и след като се въстанових изпуснах нещата от контрол.Сега пия (200грама и съм мат)повръщам от всяка капка изпита,не се храня добре защото ми пречи на пиенето и така тичам като хамстер в колело 2години.Чел съм много психология и понякога помагам на приятели в нужда ,а себе си не мога да измъкна от тази каша,губя се и пропадам с бързи темпове.Усещам ,че изпуснах нещата и вървя,,По пътя”от който няма връщане.Ще направя още един опит и споделяйки това с вас ,смятам да бъде и деня ,който да броя като ден първи,че иначе никога няма да съм готов за ден първи.Причини много,всички го знаете.Благодаря за разбирането и търпението,което ще отделите да прочетете това!Поздрави на всички и бъдете здрави и трезви

Съобщението поправено от niketo9 - Събота, 18-09-2021, 7:09 AM
 
niketo9 Дата: Вторник, 21-09-2021, 9:19 AM |Съобщение 2
От скоро
Група: Потребител
Постове: 5
Статус: Извън линия
Благодаря Ви,много ми помогнахте!Айде чао и със здраве wink
 
Dana Дата: Четвъртък, 07-10-2021, 11:12 AM |Съобщение 3
От скоро
Група: Потребител
Постове: 4
Статус: Извън линия
Здравей,
ти в АА ли се възстановяваше преди 10г.? С програмата на АА ли?
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » ,,По пътя”отново
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz