Бира - Page 3 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Бира
Бира
dobkatatata1914 Дата: Вторник, 12-05-2020, 11:16 PM |Съобщение 31
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
Добро утро

Съобщението поправено от dobkatatata1914 - Вторник, 12-05-2020, 11:23 PM
 
michaelwayne2 Дата: Сряда, 27-05-2020, 12:51 PM |Съобщение 32
От скоро
Група: Потребител
Постове: 12
Статус: Извън линия
Бирата също води до напиване, просто защото в един момент от бира се минава на по-твърд алкохол.
 
kommhenker Дата: Понеделник, 29-06-2020, 5:12 PM |Съобщение 33
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
..две бири бе.. 2 бири бе, да го еб@.. и отново мармалад.. 3 месеца не бях близвал и сега отново започна кръговрата..
 
michaelwayne2 Дата: Петък, 31-07-2020, 7:25 PM |Съобщение 34
От скоро
Група: Потребител
Постове: 12
Статус: Извън линия
Де да можех да пия по 1-2 бири, като нормалните хора.. Пия ли 1-2 и обикновено се стига до двудневен или тридневен маратон...
 
philipparadionova Дата: Петък, 07-08-2020, 6:52 PM |Съобщение 35
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
Осъзнавате ли, че сте си направили форума така, че почни никой не може не може да пише в него? Може ли да ми смените името също
 
galinailieva77 Дата: Вторник, 23-02-2021, 7:57 AM |Съобщение 36
От скоро
Група: Потребител
Постове: 11
Статус: Извън линия
Винаги  съм смятала, че  бирата  не е алкохол и  това  се оказва  най - голямата ми заблуда.  На обяд бира,  вечер бира,   и  когато   се обърна и видя количеството изпита  бира  и направо  се  ужасявам. После  обърнах   на вино  -  не  искам да  имам  бирено коремче. и така  се  захласвам, че  и  от това  количеството което  изпивам е  плашещо.    
Днес  се  чувствам  ужасно   зле.  Сутринта се събудих с главоболие,  ужасяващи   мисли и самомосъжаление . 
Моля се,   Бог да ми помогне  да се изправя и да се спася.
 
simba_dob Дата: Вторник, 11-05-2021, 3:21 PM |Съобщение 37
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
Здравейте, хора
И аз съм от „любителите” на бирата! Пия редовно почти от 4 години. В началото започнах с кенче, две, за да се освободя от стреса и напрежението. Докато не стигнах до галонче, после два. Та сега съм на етап, в който от сутринта започвам и до вечерта изпивам 2,5 до 4-5 литра. Абстиненция мисля, че нямам, но винаги изпитвам вина, да това че не успявам да се контолирам. Работата ми е доста напрегната и работя от вкъщи, та почти никой не знае. Мъжът ми мисли, че не е проблем, че пия, понеже не ми личи, даже за да не съм напрегната ми носи кенче да си пийна. Така, че от него подкрепа не очаквам. Знам, че имам проблем и искам да го реша. До сега имам няколко опита! 20 дни е най-дългия, но после дойде Коледа, Нова година, рожден ден, 8-ми март, Велкикден! И след всеки празник казвам от утре спирам... Днес изчетох половина форум и реших да споделя с вас надеждата за ново начало! Ден първи...
 
aavarnabg Дата: Понеделник, 17-05-2021, 8:41 PM |Съобщение 38
От скоро
Група: Потребител
Постове: 3
Статус: Извън линия
simba_dob, здравей.
Сама ще ти е трудно. Да не кажем - невъзможно.
Ела при нас на сбирки. Намери информацията в сайта за твоя град и идвай смело при мас.
Заедно е по-лесно!
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Бира
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz