24 часа на ден м.ОКТОМВРИ - Page 3 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » 24 часа на ден м.ОКТОМВРИ
24 часа на ден м.ОКТОМВРИ
detenazaleza Дата: Понеделник, 31-10-2011, 9:22 AM |Съобщение 31
С опит
Група: Потребител
Постове: 327
Статус: Извън линия
31.10.2011г.

Мисъл
Имам повече мир и удовлетворение. Животът ми идва на мястото си. Парчетата на пъзела намират правилното положение. Животът ми е дно цяло парче. Аз не се нося насам и на там от повея на всеки вятър от обстоятелства или фантазия. Вече не съм изсъхнало листо, понесено и издухано от бриза.
Намерих моето място за почивка, мястото, на което принадлежа. Доволен съм. Не си пожелавам суетно неща, които нямам. Имам "спокойствието да приемам нещата, които не мога да променя, кураж да променям нещата които мога, и мъдрост да прозирам разликата между двете".
Намерих ли удовлетворение в АА?

Медитация
Всеки един от нас има вътрешно съзнание, което говори с Бог. Едно вътрешно гласче, което говори в сърцата ни. Това е гласът, който говори интимно, лично в момент на тиха медитация. Той е като светулка пред нозете ни, като светлина на пътя ни. Можем да се протегнем в тъмнината и да "докоснем" ръката на Бог. В Голямата Книга пише: Дълбоко във всеки мъж, жена и дете е заложена фундаментално идеята за Бог. Можем да открием Великата Реалност дълбоко в нас. И след като я намерим, това променя цялото ни отношение към живота".

Молитва
Моля се, да мога да следвам направлението на вътрешния ми глас.
Моля се, да не губя слуха си за гласа на съвестта ми.
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » 24 часа на ден м.ОКТОМВРИ
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz