Моля за помощ! Не мога да спра! - Page 3 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Моля за помощ! Не мога да спра!
Моля за помощ! Не мога да спра!
delta_delta Дата: Вторник, 17-07-2018, 4:48 PM |Съобщение 31
От скоро
Група: Потребител
Постове: 13
Статус: Извън линия
спра ли да пия виждам един мъж с черно кожено палто, сърдит е и ме е страх от него, вика ме, но аз се страхувам да говоря с него, като се напия изчезва
 
delta_delta Дата: Вторник, 17-07-2018, 4:53 PM |Съобщение 32
От скоро
Група: Потребител
Постове: 13
Статус: Извън линия
спра ли да пия виждам един мъж с черно кожено палто, сърдит е и ме е страх от него, вика ме, но аз се страхувам да говоря с него, като се напия изчезва
 
iskampromqna Дата: Понеделник, 03-09-2018, 1:24 PM |Съобщение 33
От скоро
Група: Потребител
Постове: 4
Статус: Извън линия
Здравейте,
на 35 години съм и имам проблеми с алкохола. Когато съм пиян прави големи скандали и свинщини, и просто искам да се отърва от това бреме, което изкарва най-лошото от мен и го стоварва в/у всички около мен, с всички произхождащи от това последствия! Започнах някъде 2000 година, след една несподелена любов и опита ми с алкохол да потисна изгарящата ме отвътре болка. След това започнах да се наливам при всякакви несгоди, които животът ми поднесе, докато минах на ежедневни бири, а понякога и допиване с концентрат. По принцип не съм лош човек, но когато се опия тотално ставам много агресивен, скандален и груб. Всички започнаха да ме отбягват. Извиненията и стресът след това имат само временен ефект, като се поуталожат нещата и всичко започва от начало. Сам не мога да се справя, правя паузи, в които пийвам някоя и друга бира и се спирам, но понякога като ми се отвори глътката и няма спиране до осиране! Трябва ми ПОМОЩ, защото аз съм АЛКОХОЛИК!
 
iskampromqna Дата: Понеделник, 03-09-2018, 2:09 PM |Съобщение 34
От скоро
Група: Потребител
Постове: 4
Статус: Извън линия
Здравейте,
на 35 години съм и имам проблеми с алкохола. Когато съм пиян прави големи скандали и свинщини, и просто искам да се отърва от това бреме, което изкарва най-лошото от мен и го стоварва в/у всички около мен, с всички произхождащи от това последствия! Започнах някъде 2000 година, след една несподелена любов и опита ми с алкохол да потисна изгарящата ме отвътре болка. След това започнах да се наливам при всякакви несгоди, които животът ми поднесе, докато минах на ежедневни бири, а понякога и допиване с концентрат. По принцип не съм лош човек, но когато се опия тотално ставам много агресивен, скандален и груб. Всички започнаха да ме отбягват. Извиненията и стресът след това имат само временен ефект, като се поуталожат нещата и всичко започва от начало. Сам не мога да се справя, правя паузи, в които пийвам някоя и друга бира и се спирам, но понякога като ми се отвори глътката и няма спиране до осиране! Трябва ми ПОМОЩ, защото аз съм АЛКОХОЛИК!
 
iskampromqna Дата: Понеделник, 03-09-2018, 2:09 PM |Съобщение 35
От скоро
Група: Потребител
Постове: 4
Статус: Извън линия
Здравейте,
на 35 години съм и имам проблеми с алкохола. Когато съм пиян прави големи скандали и свинщини, и просто искам да се отърва от това бреме, което изкарва най-лошото от мен и го стоварва в/у всички около мен, с всички произхождащи от това последствия! Започнах някъде 2000 година, след една несподелена любов и опита ми с алкохол да потисна изгарящата ме отвътре болка. След това започнах да се наливам при всякакви несгоди, които животът ми поднесе, докато минах на ежедневни бири, а понякога и допиване с концентрат. По принцип не съм лош човек, но когато се опия тотално ставам много агресивен, скандален и груб. Всички започнаха да ме отбягват. Извиненията и стресът след това имат само временен ефект, като се поуталожат нещата и всичко започва от начало. Сам не мога да се справя, правя паузи, в които пийвам някоя и друга бира и се спирам, но понякога като ми се отвори глътката и няма спиране до осиране! Трябва ми ПОМОЩ, защото аз съм АЛКОХОЛИК!
 
magisd Дата: Понеделник, 03-09-2018, 10:13 PM |Съобщение 36
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Здравей,добре дошъл тук,малко гадно звучи,но след като си алкохолик и имаш нужда от помощ си добре дошъл.Какво да ти кажа,и аз май така започнах,като теб,кофти връзка ,после при всяко препятствие и .........Спасение има само в осъзнаването на проблема и лекуване.Пиши тук ,споделяй ще помагаме с каквото можем.
 
iskampromqna Дата: Вторник, 04-09-2018, 7:43 AM |Съобщение 37
От скоро
Група: Потребител
Постове: 4
Статус: Извън линия
След последното осиране, което беше вечерта на 31.08.2018г. ми е страшно кофти. Карам само на кафе, чай и минерална вода. Но докога ще продължи това, не знам! Искам да е за постоянно, но явно трябва сам да си наложа ограничения, иначе никой не може да ми помогне!
 
shundi Дата: Вторник, 04-09-2018, 7:50 AM |Съобщение 38
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
Започни да се храниш, открил съм ,че щом съм добре нахранен не ми се пие толкова.
 
magisd Дата: Вторник, 04-09-2018, 12:24 PM |Съобщение 39
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
По принцип си прав,Ти трябва да пойскаш да си помогнеш,и да ти бъде помогнато.Не го ли направиш,никой не може да ти помогне.
 
July Дата: Сряда, 12-09-2018, 6:20 PM |Съобщение 40
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
iskampromqna, здравей. Защо не дойдеш на сбирка?
В съседната тема споделят опит, който може да ти е полезен.
А в сбирките можеш да откриеш още много опит.
Не е нужно да си сам!
 
forestbeach6 Дата: Неделя, 16-09-2018, 10:20 AM |Съобщение 41
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
Здравейте,

Моя близка има проблем с алкохола и се налага постъпване в клиника.

Моля за мнения за Клиниката за лечение на зависимости "Ренесанс Интер" Варна.
Някой който е бил там ...начини на лечение.Рехабилитация....
 
magisd Дата: Неделя, 16-09-2018, 8:44 PM |Съобщение 42
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Здравей,дано не бъркам,но от редовните четящи и пишещи тук,май няма никой с опит в клиники.Надявам се някой ако може да ти бъде полезен да се включи.Предполагам щом се е стигнало до клика,отказва всякакъв вид лечение.
 
stefanyminkov Дата: Петък, 03-06-2022, 11:06 AM |Съобщение 43
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
Здравей, виждам че с те с опит! Очевидно имам проблем с алкохола… Напълно го осъзнавам, но съм в омагьосън кръг… не мога да спра защото ме хващат нервите… пия оправям се… после пак ми е зле пак пия и така…

Съобщението поправено от stefanyminkov - Събота, 04-06-2022, 6:11 AM
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Моля за помощ! Не мога да спра!
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz