Тема на nadejda_posledna - Page 3 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Тема на nadejda_posledna
Тема на nadejda_posledna
magisd Дата: Неделя, 12-11-2017, 9:37 AM |Съобщение 31
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Добро утро.Браво за поредния трезвен ден Надежда,днес с нови сили продължаваме напред.
 
nadejda_posledna Дата: Неделя, 12-11-2017, 12:13 PM |Съобщение 32
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
Продължаваме Маги, чувствам се много горда с резултата, макар че съм още в самото начало smile
 
July Дата: Неделя, 12-11-2017, 12:15 PM |Съобщение 33
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
И най- дългият път започва с първите стъпки.
Хубав трезвен ден желая!
 
nadejda_posledna Дата: Неделя, 12-11-2017, 12:30 PM |Съобщение 34
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
Много точно казано July ! Благодаря Ви smile
 
nadejda_posledna Дата: Неделя, 12-11-2017, 4:47 PM |Съобщение 35
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
Как сте момичета? Мен ужасно много ме боли гърба и ми се пия, но ще издържа
 
magisd Дата: Неделя, 12-11-2017, 5:28 PM |Съобщение 36
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Хайде само днес да не пием Наде,помисли как утре ще драснеш още една чертичка.

Съобщението поправено от magisd - Неделя, 12-11-2017, 5:29 PM
 
tanyaivanova1984 Дата: Неделя, 12-11-2017, 6:05 PM |Съобщение 37
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Аз се чувствам перфектно днес.Устоях на изкушението ва обяд когато имахме гости.Всевки пиха вино и ракия,я аз бях на кафе и вода.Чак не мога да повярвам.Преди малко се прибрахме и навън пак се пи,аз обаче си поръчах чайче.Как ме е яд за вчера.Днес преди да си легна ще си драсна и аз първата чертичка че почвам отначало броенето.
Наде,недяй да правиш моята грешка от вчера.Много съжалявам днес.Не си заслужава,наистина.
Ей го на,денят си отиде и утре ще се събудим бодри и усмихнати,готови за хубави емоции.
Пиши,ака имаш нужда.Днес ще дават хубави филми,релаксирай.
 
nadejda_posledna Дата: Неделя, 12-11-2017, 6:33 PM |Съобщение 38
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
Здрасти Танче, пих, но лимон с мед и вода. Постепенно това желание отшумя и сега ми е спокойно, но по едно време чак се изпотих. Вече всичко е наред:))
 
tanyaivanova1984 Дата: Неделя, 12-11-2017, 6:46 PM |Съобщение 39
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Супер!В началото явно е най-трудно.Не,че и след време няма да ни е,но мисля,че след като успееш известен дълъг период без алкохол,ще се забележи огромната разлика.Примерно вчера като се събудих сутринта,се чувствах добре,но онзи ден не пих.Обяче тази сутрин се чувствах отвратително.А ползите да не се пие ,определено си заслужават.
И на мен грам не ми се пие днес.Имаше един малък период на обяд,в който усетих желание,но се върнах "на земята" и така.
До утре!Приятна вечер.
 
magisd Дата: Неделя, 12-11-2017, 7:04 PM |Съобщение 40
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Браво момичета!Най трудно е в началото,с времето става все по лесно.Мислете за това,когато ви стане трудно или ви обземе паника ,че винаги ще ви се пие.Няма да е все така,с всеки трезвен ден,ще се приближаавате до момента дето няма да се сещате за пиене.
 
nadejda_posledna Дата: Неделя, 12-11-2017, 7:20 PM |Съобщение 41
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
Притесних се Маги, щото мъжът ми е на път и не ми вдигаше телефона, но той е шофирал и не го е чул. Първото нещо за което си помислих, като не ми  вдигна е да си сипя нещо. Изпотих се. Ей така половин час стоя и се двоумя. В крайна сметка изобщо не ми се започват от началото чертичките и си направих лимонадата. По-късно и съпругът ми звънна приближава и се успокоих. Ся щеше да е голяма ирония да го посрещна с чаша в ръка и да го заведа да види вратата :))
 
magisd Дата: Неделя, 12-11-2017, 8:21 PM |Съобщение 42
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Разбирам те Наде,но видя ли не си сипа на момента,отложи го и всичко се нареди.От тук нататък,така трябва да постъпваш.Повод и причини винаги ще има,но трябва отново да се учим да ги посрещаме трезви.При мен ,когато се появеше стресова ситуация,винаги си казвах,ще изчакам трезва ще видя какво ще стане ,пък пиенето няма да избяга.Но факт е,че в началото,се хващах,че от най малката несгода,или ядосване ми се допиваше та чак ми се плачеше.Но хубавото е,че се свиква,и отминава и това.
 
nadejda_posledna Дата: Вторник, 14-11-2017, 7:02 AM |Съобщение 43
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
Добро утро! Шестият ден отстъпи мястото на седмият в моя трезвен живот. Чувствам се горда изпълнена с малко повече оптимизъм от вчера. Надявам се и днес да устоя smile Поздрави на всички smile

Съобщението поправено от nadejda_posledna - Вторник, 14-11-2017, 3:41 PM
 
tanyaivanova1984 Дата: Вторник, 14-11-2017, 8:20 AM |Съобщение 44
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Добро утро.И днес ще останем трезви.
Можем го!
 
elica Дата: Вторник, 14-11-2017, 8:46 AM |Съобщение 45
С опит
Група: Модератор
Постове: 184
Статус: Извън линия
Добро утро!
С вас съм, момичета.
Заедно можем и е по-лесно! smile
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Тема на nadejda_posledna
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz