Алкохолна Абстиненция? - Page 11 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Алкохолна Абстиненция?
Алкохолна Абстиненция?
girasol Дата: Петък, 26-04-2019, 7:15 PM |Съобщение 151
От скоро
Група: Потребител
Постове: 1
Статус: Извън линия
Здравей qgtoshkova, аз съм от София и да, всеки петък преди обяд има сбирка на АА в Суходол. Няколко човека се събират, отиват и правят сбирка заедно с пациентите, хубаво се получава. smile 
Надявам се да се получи при брат ти, стискам палци.

emabook Дата: Вторник, 07-05-2019, 11:04 AM |Съобщение 152
С опит
Постове: 57
как сте приятели?Този форум съвсем умря...как минаха празниците?

galinailieva77 Дата: Вторник, 23-02-2021, 9:04 AM |Съобщение 153
От скоро
Постове: 9
Днес се  страхувам.  Страхувам се как  ще  изкарам деня ...  първи ден в който  моля   бог   да ми   даде сила   и да ме опази . Всеки  обяд   пия по литър бира.  Днес  станах  с  надеждата, че  снощи  съм изпила   последните си  чаши   и това трябва да спре.  Знам, че   сама не мога, знам, че   има  изход от всичко това и знам  колко  ще ми е трудно  в началото.   От сутринта  се моля  само  да мога  да  устоя на  обяд,  после ще мисля  за вечерта. Моля се  да няма  паник атаки, моля се  за спокойствие  и смирение,  моля се  да не си  казвам  и  днес - Хайде    от утре    ще спра ,  една бира няма да  сбърка нещата. Моля се  да  спра  да отлагам всичко това, защото    продължава  твърде дълго вече.  След  осем години трезвост и пропадане,  вече  две  години отлагам   и си казвам и  утре е ден. Днес  ще изпия една бира за последно и от  утре  започвам броенето ден - по ден.  Да  ама не.  От два дни  препрочитам  писани  неща  тук  във  форума с надеждата  да   стане по -лесно.  Снощи  бях на първата си от много  години насам онлайн сбирка на АА. Бях  решила, че ще слушам  само,   защото   отново  седях   с чаша  вино в ръка.   
 Както  по - горе е написано  форума  е умрял   wacko  , много  пишем с надеждата някой да ти  отговори, да ти  каже нещо, да подаде   приятелска ръка .  Не  очаквам отговор,  на нито  един  мой пост, но   споделянето  за мен  е крачка   напред  по път който искам   и се  моля да  имам  желание и  сила да извървя и  да  спра  да  се  наливам . 
 Моля те  Господи,  помогни ми и не ме изоставяй днес . Днес имам най - голяма  нужда от теб.

Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Алкохолна Абстиненция?
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz