Добре дошли! - Page 57 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Добре дошли!
detenazaleza Дата: Понеделник, 10-04-2023, 9:27 AM |Съобщение 841
С опит
Група: Потребител
Постове: 327
Статус: Извън линия
Здравейте , 
пореден ден в който отново  чета  и отново  осъзнавам  в какъв омагьосан кръг съм и ми се  иска   днес да е едно  ново  начало. Повтарям го всяка сутрин и  някак   все   ме  напуска  "волята" ми и  след   бирата на  обяд  си казвам,  от утре.  
Минаха  много  години в  които   отново всеки ден си казвам,  от  утре. 
Дано днес    е    първият ден!
 
slpstoilova Дата: Четвъртък, 18-05-2023, 5:51 AM |Съобщение 842
От скоро
Група: Потребител
Постове: 2
Статус: Извън линия
Здравейте! Участвам в множество чуждестранни групи, но за първи път пиша в български форум. Бях спряла да пия за едни прекрасни 7 месец, след това забременях и за съжаление настъпи спонтанен аборт. След това се досещате, имах нужда да заглуша мислите си, дори да се накажа по някакъв начин, и започнах да пия отново. Никога не съм имала произшествия, големи обръщащи живота преживявания с алкохола, моята отрова е бирата, но определено злоупотребата е налице. От два дни съм решена да направя тези седем месеца поне 14. Бих искала да попитам има ли опция за личен чат с участници на форума, който да направи комуникацията по-лесна и бърза. Взаимната подкрепа е изключително важна в тези моменти. Благодаря!
 
slpstoilova Дата: Четвъртък, 18-05-2023, 5:52 AM |Съобщение 843
От скоро
Група: Потребител
Постове: 2
Статус: Извън линия
Ще се радвам да имаме възможност да общуваме !,

Съобщението поправено от slpstoilova - Четвъртък, 18-05-2023, 6:37 AM
 
Dana Дата: Вторник, 20-06-2023, 10:53 AM |Съобщение 844
От скоро
Група: Потребител
Постове: 4
Статус: Извън линия
Здравейте. Можете да ни потърсите на място в групите на АА или на посочените телефони. За сега нямаме опция с личен чат към сайта ни
 
vladimir_vladimirov88 Дата: Понеделник, 25-03-2024, 4:52 PM |Съобщение 845
От скоро
Група: Потребител
Постове: 2
Статус: Извън линия
rominageorgieva90, моля пиши ми. Явно вървя по твоите стъпки. Разликата е, че утре отивам на среща за първи път и много се вълнувам. Много искам да ме посъветваш и относно раздялата, защото при мен тече, а скапания алкохол е причината.
 
vladimir_vladimirov88 Дата: Понеделник, 25-03-2024, 4:53 PM |Съобщение 846
От скоро
Група: Потребител
Постове: 2
Статус: Извън линия
rominageorgieva90, моля пиши ми. Явно вървя по твоите стъпки. Разликата е, че утре отивам на среща за първи път и много се вълнувам. Много искам да ме посъветваш и относно раздялата, защото при мен тече, а скапания алкохол е причината.
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz