Добре дошли! - Page 6 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Добре дошли!
tanyaivanova1984 Дата: Неделя, 12-11-2017, 12:53 PM |Съобщение 76
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Тук съм!Няма да се отказвам и ще процедирам като вас.Честно казано,сега след като знае,вече определено ще се замислям повече преди да посегна отново къв чашката.Вече се чувствам неудобно и ми е страшно тъпо.Сега сме на маса,свекърите са на гости и аз съм на вода.Питаха ме ,дали искам,казах че ще шофирам после и не мога и се измъкнах от ситуацията.Мъжа ми само ме следеше,какво ще направя.
Сигурна съм,че е добре това,че знае,защото ще ме спира,когато се почувствам слаба.А и се чувствам по-добре,че ме казах.Някак си се освободих от товара.
Хубав ден на вас.
 
magisd Дата: Неделя, 12-11-2017, 2:01 PM |Съобщение 77
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Само така момичета!Стскам ви палци и ви пожелавам безрой трезви дни,на вас и на себе си.
 
tanyaivanova1984 Дата: Понеделник, 13-11-2017, 8:57 AM |Съобщение 78
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Наминавам само да потвърдя,че не съм пила вчера.Трезвен ден номер едно си отиде.Днес продължавам.
Хубав ден на всички.
 
hope Дата: Понеделник, 13-11-2017, 9:23 AM |Съобщение 79
С опит
Група: Потребител
Постове: 1647
Статус: Извън линия
Привет и от мен на всички тук!
Поздравления за трезвените ви дни smile
Пожелавам ви хубава седмица, в която да имате още такива дни - един след един! smile
 
shundi Дата: Понеделник, 13-11-2017, 10:40 AM |Съобщение 80
С опит
Група: Потребител
Постове: 435
Статус: Извън линия
КАто минат първите дни, свързани с абстиненции и гадни физически усещание, става най-лесно да се продължи не се пие, но става и по-лесно да ти се допие, че нали уж всичко лошо минало...
 
hope Дата: Понеделник, 13-11-2017, 11:20 AM |Съобщение 81
С опит
Група: Потребител
Постове: 1647
Статус: Извън линия
Shundi, при мен, след като минаха първите дни, започнаха да се появяват вече осъзнатата вина, срама, даже ужаса от това какво съм напавила с живота си, пиейки, и не само моя живот. Затова и ми се прокрадваше мисълта да пия поне глътка -за да задуша тези гадни усещания.
Да, но какво щях да спечеля, освен да се върна обратно на мястото, на което бях в началото?! Ами не исках. А и някак знаех вътрешно, че за всяка свобода - за пътя към нея, има билет. И в моя случай той трябваше да бъде подпечатан, като премина през вътрешните си нерзположения и дори ужаси. Трябваше по някакъв начин да заплатя за предишното удоволствие да пия. Като започна да се изправям лице в лице срещу срама, вината, угризенията и които сама си докарах с пиенето. По-нататък ставаше по-лесно. Така че не се отчайвай!
Дано съм ти помогнала с нещичко.
 
nadejda_posledna Дата: Понеделник, 13-11-2017, 12:01 PM |Съобщение 82
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
Здравейте, продължавам с непиенето - ден шести smile Успешен трезвен ден Ви пожелавам
 
tanyaivanova1984 Дата: Вторник, 14-11-2017, 8:23 AM |Съобщение 83
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Ден втори без пиене отмина.
Днес е ред на третия.
 
nadejda_posledna Дата: Вторник, 14-11-2017, 3:40 PM |Съобщение 84
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
Продължавай смело Танче smile
 
tanyaivanova1984 Дата: Сряда, 15-11-2017, 7:55 AM |Съобщение 85
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Добро утро на всички.Благодаря ви,че ни помагате.Нямам търпение сутрин да се похваля ,че и вчера не съм пила и ред на днешния ден да бъде такъв.
Започнах да бъда по-изпълнителна в ангажиментите се.Опледелено се чувствам много много добре.
 
magisd Дата: Сряда, 15-11-2017, 7:59 AM |Съобщение 86
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Добро утро,все така продължавай напред Танче.В началото аз си съставих списък на нещата който трябва да свърша,включваше както ежедневни задължения,така и всичко друго,което съм отлагала.Вършеше ми работа и се чуствах,много удовлетворена задрасквайки нещо,като изпълнено.Ако имаш желание можеш да проваш.Хубав ден!
 
nadejda_posledna Дата: Сряда, 15-11-2017, 12:00 PM |Съобщение 87
С опит
Група: Потребител
Постове: 36
Статус: Извън линия
С вас съм и аз продължавам да не пия ден осми, макар че днес е ужасен ден за мен. Ще го преживея, но трезва!":)
 
magisd Дата: Сряда, 15-11-2017, 12:09 PM |Съобщение 88
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Браво Надежда,не се давай.Ужасно започналия ден,може да се превърне в прекрасен.
 
tanyaivanova1984 Дата: Петък, 17-11-2017, 7:09 PM |Съобщение 89
С опит
Група: Потребител
Постове: 54
Статус: Извън линия
Аз се предадох.Поредния опит да не пия се оказа безуспешен.Имах се за смел човек със силна воля,но явно противника в момента е по-силен от мен.
Осъзнавам проблема ,но явно не ми пука.Тази вечер мъжа ми се прибра и ме видя,че пия.Нарочно не се скрих.Исках явно да ме види и да ми помогне.Да разбере,че няма да се справя сама и,че това не е шега работа.Е,скарахме се.Каза,че няма смисъл да крие алкохол от мен,след като си го купувам сама и е прав.
И се защитавам и дори го излъгах и го скрих.
Завиждам ви на волята.
Защо не мога да издържа повече от 4-5 дни.
Нямам физически неразположения.Просто изпитвам една нужда и безпокойство.Само това е!И не ми минава,мамка му.Опитвам се да правя други неща,,но не минава желанието и се предавам.
От утре пак почвам с опитите.
Много ви се радвам и ви се възхищавам на волята и упоритостта.

Продължавайте в същия ДУх.Все някога и аз се надявам да успея.
Тъжно,но факт!
 
alexander Дата: Петък, 17-11-2017, 8:07 PM |Съобщение 90
От скоро
Група: Потребител
Постове: 13
Статус: Извън линия
На мен ми е втори ден без алкохол. Прокрадва се идеята за една малка тъмна бира, за да заспя по-лесно, но за момента е само мимолетна мисъл, нищо повече. При мен желанието ще дойде по-късно след седмица - две - три. Лятото, гледайки всички как пият бири в парковете и по градинките, е най-трудно! Как се борите лятото, хора?

Съобщението поправено от alexander - Петък, 17-11-2017, 8:08 PM
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Добре дошли!
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz