Алкохолна Абстиненция? - Page 6 - Форум на АА в България

[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Forum moderator: elica  
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Алкохолна Абстиненция?
Алкохолна Абстиненция?
stefangeri93 Дата: Четвъртък, 02-08-2018, 11:08 AM |Съобщение 76
От скоро
Група: Потребител
Постове: 3
Статус: Извън линия
Ами лично аз си бях няколко пъти на косъм от смъртта, просто в момента като си помисля за алкохол или видя някой пиян тръпки ме побиват страх ме е въобще и да си помисля за алкохол.
 
psyxoo Дата: Петък, 14-09-2018, 12:30 PM |Съобщение 77
С опит
Група: Потребител
Постове: 22
Статус: Извън линия
Здравейте, какво ви е мнението за клиниката в Суходол ?
 
nade11 Дата: Петък, 14-09-2018, 7:17 PM |Съобщение 78
С опит
Група: Потребител
Постове: 66
Статус: Извън линия
Здравей psyxoo
добре дошъл.Остани с нас.
Ще се появи някой, който може да сподели от опит за клиниката.Аз не мога да дам мнение за нея.
На мен ми помогнаха личните истории на хората, споделеният им опит, литературата в началото на сайта - книгата "Живот в трезвеност" и "Голямата книга".Първите ми дни на трезвеност четях с часове.Това ми помагаше да разбера повече за алкохолизма.Писах си с хора във форума, което ме държеше, усещах подкрепа и разбиране.После започнах да посещавам сбирки на АА - първо по Skype, после на живо.
В една съседна тема - "Добре дошли" се споделя опит последните дни и седмици.Можеш да влизаш там и да споделяш.Питай за неща, които те вълнуват.
 
rumischneider Дата: Неделя, 28-10-2018, 2:57 PM |Съобщение 79
От скоро
Група: Потребител
Постове: 13
Статус: Извън линия
Здравейте! В момента се боря с абстиненция. Знаете ли за чай, който облекчава симптомите?
 
magisd Дата: Неделя, 28-10-2018, 7:06 PM |Съобщение 80
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Ами аз лично,за определен вид не знам,но определено мента,жълт кантарион,лайка ,биха помогнали за час от симптомоте ,а и за детокса.Пии и много вода,храни се и стискай зъби,за това се сещам.Ако споделиш точно ,кой симптоми те мъчат,може и да сме по полезни.Хубава вечер!
 
magisd Дата: Неделя, 28-10-2018, 7:33 PM |Съобщение 81
С опит
Група: Потребител
Постове: 342
Статус: Извън линия
Намерих и това,тук са изброени доста билки!https://lekuva.net/111068/alkoholizam-bilkovo-lechenie-retsepti.html
 
rumischneider Дата: Неделя, 28-10-2018, 8:42 PM |Съобщение 82
От скоро
Група: Потребител
Постове: 13
Статус: Извън линия
Благодаря, Magisd, в петък пих, в събота се успах за работа, отидох с 2 часа закъснение, мъчи ме страшно чувство за вина, паника, треперене, главоболие, стомашен дискомфорт. В събота вечер осъзнах, че не мога да се справя сама и се регистрирах във форума.
 
emabook Дата: Понеделник, 29-10-2018, 7:41 AM |Съобщение 83
С опит
Група: Потребител
Постове: 57
Статус: Извън линия
Здравейте хора, закъсах я, имам нужда от помощ.
 
emabook Дата: Понеделник, 29-10-2018, 8:31 AM |Съобщение 84
С опит
Група: Потребител
Постове: 57
Статус: Извън линия
Вчера искамн да ми е послдния път, в който ;пия, днес съм на работа, едвам съществувам, не знам как да се справя, имам нещо като абстиненция, много ми е зле
 
emabook Дата: Понеделник, 29-10-2018, 9:05 AM |Съобщение 85
С опит
Група: Потребител
Постове: 57
Статус: Извън линия
Помогнете хора, не знам дали ще оцелея на работа...какво да взема от аптеката да ме облекчи, варианта с бира за опправяне не е вариант
 
July Дата: Понеделник, 29-10-2018, 11:47 AM |Съобщение 86
С опит
Група: Администратор
Постове: 328
Статус: Извън линия
Яж шоколад. Пий много вода или друго безалкохолно. Ако не се почувстваш по-добре потърси лекарска помощ!
 
nade11 Дата: Понеделник, 29-10-2018, 12:02 PM |Съобщение 87
С опит
Група: Потребител
Постове: 66
Статус: Извън линия
Здравей emabook
виждам, че July вече ти е отговорила.
Аз пиех и чай в началото, а и сега, но в по-малки количества.Редувах различни видове.Лятото си слагах по няколко бучки лед и ставаше лятна билкова напитка, която дори психологически ми заместваше питието с лед.
Успокояват маточина и жълт кантарион, които се съдържат в много от билковите видове чай.
Спокоен, добър и трезвен ден! 

П.П. Можеш да прочетеш от началната страница на сайта - вдясно от "Литература на АА" - "Живот в трезвеност".На мен много ми помагаше през първите дни - има съвети, които са свързани с пиенето, храненето, гнева, самотата и др. в началото на трезвеноста.
 
emabook Дата: Понеделник, 29-10-2018, 12:32 PM |Съобщение 88
С опит
Група: Потребител
Постове: 57
Статус: Извън линия
Уффф, малко по-добре съм, смуча валидол, шоколад няма от къде в момента да си взема, уфф дано мине , почвам да чета литературата и да спирам с тази отрова!!!
 
rumischneider Дата: Понеделник, 29-10-2018, 12:40 PM |Съобщение 89
От скоро
Група: Потребител
Постове: 13
Статус: Извън линия
Здравей, emabook! И аз съм явно във същата фаза, като теб. Преди два дни осъзнах за себе си, не не мога да се контролирам и реших да потърся помощ.
 
emabook Дата: Понеделник, 29-10-2018, 12:44 PM |Съобщение 90
С опит
Група: Потребител
Постове: 57
Статус: Извън линия
От извесно време повече от година ми щрака идеята, че не е нормално да се пие всеки ден, но вече определено съм сигурен , че имам проблем с алкохола..
 
Форум на АА в България » AA Форум » Форум на Анонимни Алкохолици » Алкохолна Абстиненция?
Search:

Боже, дари ни смирението да приемаме нещата, които не можем да променим,
смелостта, да променяме нещата, които можем да променим и мъдростта да разбираме разликата.
Site created in uCoz